29.05.2026r. uczniowie klasy III humanistycznej i mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią wybrali się na wspólną wędrówkę do „Muzeum Garaż PRL”. Licealiści z wychowawcą, Pawłem Darulem, pedagogiem szkolnym – Renatą Woźny i opiekunami z DPS towarzyszyli seniorom, pomagając im w bezpiecznym przemieszczaniu się i aktywnym uczestnictwie w wycieczce. Wspólne wyjście do muzeum była doskonałą okazją do zdobycia wiedzy, wysłuchania wspomnień, ciekawych historii związanych z okresem PRL-u. Przyczyniła się Czytaj więcej …


















