„Cztery Żywioły” – konkurs dla gimnazjalistów

W imieniu nauczycieli przedmiotów przyrodniczych  I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią, uprzejmie informuję, że w dniu 23 lutego 2017 roku zostanie zorganizowana  IV edycja konkursu „CZTERY ŻYWIOŁY”

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „Ziemia – cud natury”, zaś głównym celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania młodzieży szkolnej procesami związanymi z otaczającym światem oraz stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia własnej wiedzy i umiejętności. Konkurs ten stał się sprawdzoną formą szerokiej popularyzacji nauk przyrodniczych wśród młodzieży szkolnej i przyczynia się do wzbudzenia zainteresowania biologią, chemią, fizyką czy geografią.

Honorowy patronat nad konkursem objął Pan Starosta Nakielski Tomasz Miłowski.

Liczymy na życzliwe zainteresowanie Konkursem. Mamy nadzieję, że w Państwa szkole dzień 23 lutego 2017 roku stanie się prawdziwym Świętem Nauk Przyrodniczych.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w Zakładce Dla Gimnazjalistów – Konkurs Cztery Żywioły

Dyrektor  I LO im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią