Dominika Guszpit finalistką wojewódzkiego Dyktanda z Języka Angielskiego

Dominika Guszpit, uczennica klasy pierwszej lingwistycznej I LO im. Bolesława Krzywoustego została finalistką III edycji Dyktanda z Języka Angielskiego o tytuł „Mistrza Ortografii Angielskiej 2026”.

Finał konkursu odbył się 23 kwietnia 2026 roku w siedzibie organizatora – Miejskiego Ośrodka Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. W gronie dziewięciu najlepszych uczniów szkół ponadpodstawowych z całego województwa kujawsko-pomorskiego Dominika zaprezentowała bardzo wysoki poziom znajomości ortografii języka angielskiego, potwierdzając swoje wyjątkowe umiejętności językowe. Jej sukces jest efektem systematycznej pracy, zaangażowania oraz pasji do nauki języka angielskiego.

Opiekę merytoryczną nad uczennicą sprawowała Pani Anita Krzyżanowska.

Serdecznie gratulujemy Dominice dotarcia do ścisłego finału konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów na ścieżce edukacyjnej.