Drzwi Otwarte dla Gimnazjalistów w Krzywoustym

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego zaprezentowało ofertę edukacyjną  !!!!

KRZYWOUSTY TO RUCH W DOBRYM KIERUNKU !!!

W dniu 17 marca 2018 roku  w  I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią odbyły się tradycyjne DRZWI OTWARTE. Stanowią one zawsze świetną okazję do poznania szkoły oraz jej aktualnego oblicza. Gości w auli powitał dyrektor szkoły – Paweł Darul, całe spotkanie poprowadzili uczniowie „ Krzywoustego”. W auli szkoły zaprezentowano proponowane profile kształcenia na rok szkolny 2018/2019: klasy politechniczna, medyczna, prawnicza, ogólna angielska, ogólna niemiecka. W trakcie spotkania przedstawiono również wyniki matur w Krzywoustym oraz bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych.

W dalszej części Gimnazjaliści mieli okazję do zwiedzania szkoły i szczegółowego poznania poszczególnych kierunków kształcenia. DRZWI  OTWARTE  W KRZYWOUSTYM  zakończyły się podwójnym sukcesem: spotkały się z dużym zainteresowaniem Gimnazjalistów oraz I LO pokazało czym żyje i jak funkcjonuje na co dzień.

Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą Krzywoustego na stronie www.krzywousty.edu.pl  w zakładce REKRUTACJA oraz do bieżącego odwiedzania szkoły przy ulicy Gimnazjalnej 3