DRZWI OTWARTE W KRZYWOUSTYM – I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego zaprezentowało ofertę edukacyjną !!!!

KRZYWOUSTY TO RUCH W DOBRYM KIERUNKU !!!

W dniu 25 marca 2017 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią odbyły się tradycyjne DRZWI OTWARTE. Stanowią one zawsze świetną okazję do poznania szkoły oraz jej aktualnego oblicza. Gości w auli powitał dyrektor szkoły – Paweł Darul, całe spotkanie poprowadzili uczniowie Krzywoustego – Katarzyna Przykłocka i Krzysztof Biernacki. W auli szkoły zaprezentowano proponowane profile kształcenia na rok szkolny 2017/2018 : klasy politechniczna, medyczna, prawnicza, ogólna angielska, ogólna niemiecka/. W trakcie spotkania przedstawiono również wyniki matur w Krzywoustym oraz bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnym.

W dalszej części Gimnazjaliści mieli okazję do zwiedzania szkoły i szczegółowego poznania poszczególnych kierunków kształcenia. DZRWI OTWARTE W KRZYWOUSTYM zakończyły się podwójnym sukcesem: spotkały się z dużym zainteresowaniem Gimnazjalistów oraz I LO pokazało czym żyje i jak funkcjonuje na co dzień.

Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych do zapoznawania się z ofertą Krzywoustego na stronie www.krzywousty.edu.pl w zakładce REKRUTACJA oraz do bieżącego odwiedzania szkoły przy ulicy Gimnazjalnej 3.