Hubert Dmochewicz, Eryk Tuszyński i Igor Mrówczyński z I LO zwycięzcami Powiatowego Konkursu Wiedzy Historycznej „Powstanie Wielkopolskie 1918/1919 na Krajnie i Pałukach na tle wydarzeń międzynarodowych”

Z przyjemnością  informujemy, że uczniowie Krzywoustego Hubert Dmochewicz, Eryk Tuszyński
z kl.III bch i Igor Mrówczyński z kl. II humanistycznej zostali laureatami XXV edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Historycznej „Powstanie Wielkopolskie 1918/1919 na Krajnie i Pałukach na tle wydarzeń międzynarodowych”. Zawody odbyły się 21 kwietnia w Muzeum Ziemi Krajeńskiej i miały charakter rywalizacji zespołowej. W konkursie uczestniczyło 5 ekip ze szkół ponadpodstawowych powiatu nakielskiego. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem Pani Violetty Hejzy, nauczycielki historii i WOS-u. Gratulujemy utalentowanym i zaangażowanym uczniom.