Julia Kowalska będzie reprezentować Krzywoustego na zawodach okręgowych X Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

We wtorek 6 grudnia 2022 r. w sali geograficznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią przeprowadzone zostały zawody szkolne X Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej. Do zmagań olimpijskich przystąpiło 15 uczennic i uczniów z klas trzecich i czwartych. Wszyscy rozwiązywali arkusz zadań składający się z 40 pytań testowych wielokrotnego wyboru.

Najlepszy wynik i tym samym zawody szkolne wygrała Julia Kowalska z klasy czwartej matematyczno-humanistycznej, która w lutym 2023 roku będzie reprezentować „Krzywoustego” na zawodach okręgowych (II etapu) w Inowrocławiu.

Opiekunem wszystkich uczniów jest nauczyciel geografii Andrzej Kinderman.

Uczestnikom zawodów dziękujemy za zmagania olimpijskie i życzymy dalszych sukcesów, a Julii  powodzenia na zawodach okręgowych.