Koncert z okazji Dnia Matki

Maj to nie tylko miesiąc wielu dni wolnych od szkoły i egzaminów dojrzałości. W maju święto swoje przeżywają osoby, które są najważniejsze w życiu każdego z nas – nasze drogie mamy.

Jak wiemy, mama nie jest tylko mamą – jest przyjaciółką, lekarzem i doradcą. Uczniowie Krzywoustego o tym pamiętali. Z tej okazji zorganizowany został koncert, prowadzony przez Szymona Jarka i Julię Kowalską, z udziałem najbardziej uzdolnionych muzycznie uczniów naszej szkoły. Nasze kochane mamy miały okazję usłyszeć piosenki artystów, takich jak ABBA, Zbigniew Wodecki, Leonard Cohen czy Anna Jantar, w wykonaniu Dominiki Paradowskiej, Anny Adamczewskiej, Emilii Wiechowskiej, Filipa Adamczewskiego, Michała Czyża oraz Krzysztofa Biernackiego. Poza zdolnościami wokalnymi zaprezentowane zostały umiejętności gry na klarnecie, pianinie, saksofonie, flecie poprzecznym oraz talenty recytatorskie Weroniki Sroki i Marty Kalki.

Wszystkie zaproszone mamy zostały poczęstowane kawałkiem pysznego tortu. Na zakończenie uroczystości, w ramach szczerych podziękowań za codzienny trud wychowania, każda z naszych mam otrzymała czerwoną różę.

Materiał: Samorząd Uczniowski I LO