Konkurs języka angielskiego „Day by Day”

Troje uczniów naszej szkoły, Zofia Masalska, Weronika Kowalska i Paweł Hejza, bierze udział w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „Day by Day”, którego organizatorem jest Szkoła Języków Obcych GLOSSA.

Zadaniem uczestników jest napisanie pracy w formie pamiętnika. Tematyka jest w dużym stopniu dowolna, co pozwala autorom na wykazanie się pomysłowością i wyobraźnią.

Wyłonienie zwycięzców w konkursie przebiega dwuetapowo. W pierwszym etapie prace uczniów biorą udział w głosowaniu publicznym. Na stronie internetowej można oddać głos na pamiętniki uczestników. Sto prac z największą liczbą głosów przejdzie do drugiego etapu, w którym zostaną one poddane ocenie jury konkursu i nagrodzone.

W związku z powyższym, zachęcam do zapoznania się z pracami Zofii, Weroniki i Pawła oraz wzięcia udziału w głosowaniu.

Aby oddać swój głos należy zarejestrować się na stronie www.glossa.pl oraz odnaleźć pracę ucznia na stronie www.glossa.pl/daybyday/liceum poprzez wpisanie imienia i nazwiska lub nazwy szkoły.

Głosowanie jest możliwe do 31.03.2017 roku.

Materiał: Romana Jelińska