KONKURS PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNY DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PODSTAWOWYCH „Cztery żywioły”

V KONKURS „CZTERY ŻYWIOŁY”

“WODA – POCZĄTKIEM WSZECHRZECZY”

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół gimnazjalnych i podstawowych zainteresowanych wiedzą przyrodniczą do udziału w V Konkursie przyrodniczo-ekologicznym „Cztery żywioły” w roku szkolnym 2017/18.

Piąta, jubileuszowa edycja Konkursu realizowana będzie pod hasłem „Woda – początkiem wszechrzeczy”. Konkurs ten stał się sprawdzoną formą szerokiej popularyzacji nauk przyrodniczych wśród młodzieży szkolnej i przyczynia się do wzbudzenia zainteresowania biologią, geografią, fizyką czy chemią.

Zachęcamy młodzież Szkół Gimnazjalnych i Podstawowych, w szczególności z powiatu nakielskiego, do udziału w Konkursie, który ma na celu propagowanie interdyscyplinarnej wiedzy przyrodniczej oraz zainteresować uczestników konkursu procesami związanymi z otaczającym światem.

Liczymy na życzliwe zainteresowanie Konkursem.

Paweł Darul

Terminarz:
zgłoszenie szkoły do udziału w Konkursie poprzez przesłanie Formularza zgłoszenia szkoły do V Konkursu przyrodniczo- ekologicznego do dnia 2 lutego 2018r.
–  konkurs odbędzie się w I Liceum Ogólnokształcącym  w dniu 8 lutego 2018r. o godz. 9.00
– dokumenty Konkursu przyrodniczo –ekologicznego „Cztery Żywioły” znajdują się na stronie http://www.krzywousty.edu.pl/konkurs-cztery-zywioly/