KONKURS PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNY DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PODSTAWOWYCH „Cztery żywioły”

VI KONKURS PRZYRODNICZO – EKOLOGICZNY

DLA  UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH

„CZTERY ŻYWIOŁY”

„CZYSTE POWIETRZE –ZDROWY CZŁOWIEK”

28 lutego 2019 r. o godzinie 9:00 w naszej szkole odbędzie się szósta edycja Konkursu Przyrodniczo – ekologicznego  „Cztery żywioły” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Celem  konkursu jest popularyzacja  nauk przyrodniczych oraz zwrócenie szczególnej uwagi na temat ochrony środowiska.

„Czyste  powietrze – zdrowy człowiek” to temat przewodni tegorocznego konkursu. Zapraszamy  wszystkich chętnych do udziału w konkursie. Więcej informacji o konkursie w zakładce Konkurs „Cztery żywioły”.

Terminarz:

• zgłoszenie szkoły do udziału w Konkursie poprzez przesłanie Formularza zgłoszenia szkoły do VI Konkursu Przyrodniczo – Ekologicznego do dnia 19 lutego 2019 r.
  • konkurs odbędzie się w I Liceum Ogólnokształcącym w dniu 28 lutego 2019 r. o godz. 9:00
  • dokumenty Konkursu przyrodniczo – ekologicznego „Cztery Żywioły” : POBIERZ