Krzywousty już w ćwierćfinale mistrzostw województwa !!!

17 stycznia w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej odbyły się Finał Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej chłopców. W zawodach udział wzięły cztery najlepsze drużyny z Powiatu Nakielskiego; I LO Nakło nad Notecią , ZS Żeglugi Śródlądowej, ZST z Kcyni, Technikum z Szubina.
W  meczu otwarcia  I LO im.B Krzywoustego pokonało Szubin 2:0, drugie spotkanie zakończyło się zwycięstwem ZS Żeglugi Śródlądowej 2:0 z ZST Kcynia.
W meczu o 3 miejsce Kcynia 2:0 pokonała zawodników z Szubina. Mecz finałowy zakończył się przekonywującym zwycięstwem ,,Krzywoustego ” nad Żeglugą 2:0 (25:13,25:20)
Kolejność w zawodach:
1. miejsce I LO im.B.Krzywoustego w Nakle nad Notecią
2. miejsce Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej
3. miejsce ZST z Kcyni
4. miejsce Technikum Szubin
Tym samym zawodnicy I LO z pierwszego miejsca awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Województwa kujawsko-pomorskiego. Serdeczne gratulacje dla zawodników, trenera i szkoły.
,,Kolejne dobre zawody w wykonaniu mojej drużyny, trzeci wygrany turniej i coraz wyższa forma i, co mnie bardzo cieszy – z meczu na mecz stajemy się większym monolitem, co napawa mnie sporym optymizmem na przyszłość..Serdecznie dziękuje moim chłopakom za walkę i zaangażowanie. Bardzo wierzę w moją drużynę. Jedziemy dalej…Trzymajcie kciuki po feriach gramy ćwierćfinał w Nakle i serdecznie zapraszamy na trybuny. Gratulujemy Żegludze awansu do ćwierćfinału ”powiedział po zawodach trener Maciej Janka.
,,Krzywousty” wystąpił w składzie: A. Kwasigroch (kapitan), J.Ziółkowski (L), P. Szarszewski, M. Nurczyński, F. Kuczkowski, W. Bebło, F. Staniszewski, A. Osesek, H. Majewski, Ł. Urbański, K.Brzeziński.
Trenerem drużyny jest Maciej Janka.