KRZYWOUSTY NA WYMIANIE W NIEMCZECH

KRZYWOUSTY KONTYNUUJE PROJEKTY WYMIANY MIĘDZYNARODOWEJ !!!!

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią w dniu 12 czerwca 2017 wyruszyli do partnerskiej szkoły w Elsterwerdzie.
W trakcie tygodniowego pobytu realizują projekt edukacyjny MEDIEN VERBINDEN – MEDIA ŁĄCZĄ. Warto podkreślić, że jest to kontynuacja dotychczasowej współpracy opartej na wieloletnim doświadczenie. Tym razem młodzież polska i niemiecka skupi swoją uwagę na aspekcie znaczenia mediów we współczesnym świecie.
Część zajęć projektowych realizowana jest w  Centrum SEAK w Dreźnie  /studio nagraniowym/. Uczniowie nagrywają wiadomości oraz audycje radiowe. Cały program aktualnej wymiany ma służyć doskonaleniu umiejętności językowych oraz poznaniu szkoły partnerskiej.
Wszystkim uczestnikom życzymy: Das macht uns viel Spaß : )