Krzywousty w półfinale mistrzostw województwa w piłce siatkowej chłopców !!!

W dniu 14.02 .2020 w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej odbył się Ćwierćfinał Mistrzostw Województwa w piłce siatkowej chłopców. W turnieju uczestniczyli Mistrzowie Powiatów : nakielskiego, świeckiego, tucholskiego i bydgoskiego. Awans do półfinału wywalczył tylko zwycięzca zawodów.
W pierwszym meczu siatkarze „Krzywoustego” pokonali ZSZ z Koronowa 2:0 i awansowali do finału turnieju . W drugim meczu LO Tuchola pokonało ZSP Sępólno 2:0 . W finale I LO „Krzywousty” pokonało LO z Tucholi 2:0(25;14,25;20) i awans stał się faktem.

Wyniki końcowe:

1. I LO Nakło nad Notecią im.B.Krzywoustego
2. LO Tuchola
3. ZSZ Koronowo
4. LO Świecie

,,Trudne zawody, mieliśmy swoje problemy, ale charakter drużyny kształtuje się w ciężkich i trudnych meczach. To czwarty  turniej wygrany w tym sezonie. Jeszcze raz dziękuję chłopakom za wysiłek i zdrowie zostawione na parkiecie. Jestem dumny z mojej drużyny i jednocześnie mam przekonanie,że to nie koniec naszych sukcesów. Mamy cel i chcemy go z chłopakami wspólnie zrealizować” .