Krzywousty w półfinale mistrzostw województwa w piłce siatkowej chłopców!!!!

W dniu 4.02 .2019 r. w Zespole Szkół Mechanicznych w Bydgoszczy odbył się ćwierćfinał Mistrzostw województwa w piłce siatkowej chłopców.

W turnieju uczestniczyli Mistrzowie Powiatów ; nakielskiego, świeckiego, tucholskiego i bydgoskiego. Awans do półfinału wywalczył tylko zwycięzca zawodów.

W pierwszym meczu Krzywousty pokonał LO Świecie 2;0 i  dzięki temu awansował do finału,w którym czekał  Elektronik Bydgoszcz.

Po  bardzo zaciętym spotkaniu  i zwycięstwie 2:0 (25;22,25;23) awans stał się faktem !

Wyniki końcowe:

1. I LO Nakło nad Notecią im.B.Krzywoustego

2. Technikum Elektroniczne Bydgoszcz

3. LO Świecie

4. ZSL Tuchola

,,Świetne zawody, mieliśmy swoje problemy..ale charakter drużyny kształtuje się w ciężkich i trudnych meczach . To nasz trzeci turniej wygrany w tym sezonie, bez straty seta. Jeszcze raz dziękuję chłopakom za wysiłek i zdrowie zostawione na parkiecie. Jestem dumny z mojej drużyny i jednocześnie mam przekonanie, że to nie koniec naszych sukcesów” mówi trener drużyny Maciej Janka.

Gratulacje dla drużyny grającej w składzie:

Filip Jarczyński, Antoni Kwasigroch , Mikołaj Gardyza, Piotr Szarszewski, Jakub Ziółkowski, Filip Kuczkowski, Wojciech Bebło , Szymon Wintrowicz, Łukasz Granowski, Wydrzyński Kacper , Żurek Adrian i Łukasz Jurek.

Trzymamy kciuki za awans do finału.