Z radością informujemy, że uczennica klasy I lingwistycznej – Maja Dobosz – została laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II „Olimpus”, która odbyła się w kwietniu.
Maja zdobyła aż 230 na 240 punktów, osiągając wynik ponad 95, 83%, zajmując 6. miejsce wśród 105 uczestników szkół ponadpodstawowych z całej Polski.
Do olimpiady uczennicę Maję zgłosił i duchowo przygotowywał ks. Wiesław – katecheta.
Serdecznie gratulujemy Mai wspaniałego sukcesu Życzymy kolejnych osiągnięć i dalszego rozwijania pasji!


