Międzynarodowa wideokonferencja w Dniu Europy

9 maja uczniowie „Krzywoustego” wzięli udział w spotkaniu kilku europejskich szkół, aby wspólnie świętować Dzień Europy. Podczas wideokonferencji na żywo przesłali sobie pozdrowienia nastolatkowie z Hiszpanii (Colegio Inmaculada w Gijon), Niemiec (Dreilinden Gymnasium  w Berlinie) oraz z Polski (Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów w Krakowie oraz I Liceum Ogólnokształcące w Nakle nad Notecią). Naszą szkołę reprezentowały cztery uczestniczki obecnie realizowanego projektu w programie Erasmus Plus (Maja Kowalska, Julia Pawlak, Lena Tomasz, Maja Michałek) oraz grupa uczniów klasy I humanistycznej. Wydarzenie to zostało zrealizowane przez nauczycieli języka angielskiego Andrzeja Otto i Anitę Krzyżanowską.