Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Biegach Przełajowych w Szubinie

7 października 2022 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Biegach Przełajowych w Szubinie. Nasi reprezentanci dali z siebie wszystko, co skutkowało dobrymi wynikami. Dziewczyny musiały przebiec jedno okrążenie wyznaczonej trasy w lesie; był to dystans długości 850 m. Chłopcy natomiast biegli dwa okrążenia, czyli 1700 m. Zespół dziewczyn to: Weronika Kunicka, Agnieszka Bala, Anna Bolewska, Kinga Kokoszewska, Żaklina Wajer, Wiktoria Urban i Julia Kokoszewska. Chłopacy wyprzedzili inne szkoły prawie o całe okrążenie, a reprezentowali nas: Michał Kunicki, Paweł Kowalski, Gracjan Polewczyński, Franciszek Okoniewski, Sebastian Marasz, Mikołaj Joachimiak i Tymoteusz Gąsiorowski. Uczniowie naszej szkoły poradzili sobie świetnie. Podium wygląda następująco:

Dziewczęta:

I miejsce LO Szubin

II miejsce I LO Nakło

III miejsce Zespół Szkół im. Prof. Emila Chroboczka w Szubinie

Chłopcy:

I miejsce I LO Nakło

II miejsce LO Szubin

III miejsce Zespół Szkół im. Prof. Emila Chroboczka w  Szubinie

W związku z zajęciem I miejsca drużyna chłopców będzie reprezentować naszą szkołę w zawodach wojewódzkich.

Trzymajmy za nich mocno kciuki!

Julia Chmielewska, Anna Przywarta