Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

29 września 2022 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych dla dziewcząt i chłopców. Miały one na celu wyłonienie najlepszych biegaczy naszej szkoły. Dziewczęta biegły na dystansie 800 m, a chłopcy 1500 m. Do udziału w zawodach przystąpiło 28 osób. Pierwsza szóstka zwycięzców będzie reprezentowała naszą szkołę na Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Biegach Przełajowych.

Oto wyniki zawodów:

Chłopcy:

1 miejsce Michał Kunicki 4bh, z czasem 5:15

2miejsce Paweł Kowalski 3mh, z czasem 5:21

3 miejsce Gracjan Polewczyński 4mh, z czasem 5:38

Dziewczęta:

1. Weronika Kunicka 1bchA, z czasem 3:04
  2. Agnieszka Bala 3mh, z czasem 3:12
  3. Anna Bolewska 1bchA, z czasem 3:17

Biegi przełajowe doskonale hartują ducha do rywalizacji. Mają również wymiar fizyczny: podwyższają wytrzymałość, przygotowują organizm do radzenia sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Dziękujemy, wszystkim uczestnikom za udział w zawodach oraz organizatorom – pani Agnieszce Góral i panu Bogusławowi Rydzyńskiemu. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Igor Mrówczyński, Jakub Rakowski z kl. II hum