Nagrody dla I LO w Multimedialnym Konkursie Profilaktycznym

19 czerwca 2017r. w budynku Powiatowej Komendy Policji w Nakle nad Notecią miało miejsce uroczyste rozdanie nagród w IV Powiatowym Multimedialnym Konkursie Profilaktycznym „Bliżej pasji, dalej od uzależnień”.

Celem konkursu były: promocja zdrowego stylu życia wolnego od nałogów, uświadomienie młodzieży, że palenie tytoniu i używanie środków psychoaktywnych jest szkodliwe dla zdrowia, popularyzacja treści prozdrowotnych oraz zainspirowanie uczestników do poszukiwania treści prozdrowotnych.

Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział 4 zespoły. Trzy z nich stanęły na podium.

Klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce – zespół w składzie: Julia Cieślakiewicz (kl. 1 politechniczna), Rozalia Murawska (kl. 1 politechniczna), Mateusz Masloch (kl. 1 politechniczna),

II miejsce – zespół w składzie: Zuzanna Maćkowska (kl. 1 politechniczna), Emil Różniak (kl. 2 medyczna), Jan Palacz (kl. 2 medyczna)

III  miejsce – zespół w składzie: Justyna Talarczyk (kl. 1 politechniczna), Marika Andrzejewska (kl. 1 politechniczna), Weronika Ziołecka (kl. 1 medyczna).

Skład czwartego zespołu biorącego udział w konkursie to: Julia Duliba (kl. 1 politechniczna), Piotr Gumul (kl. 1 politechniczna), Wiktoria Sobieszczyk (kl. 1 politechniczna).

Organizatorami konkursu byli:

• Komenda Powiatowa Policji w Nakle nad Notecią,
  • Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią,
  • Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nakle nad Notecią,
  • Gminne Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nakle nad Notecią, Szubinie, Mroczy, Kcyni, Sadkach.

Materiał: Justyna Talarczyk