NICOLAS WELKER SĘDZIĄ OKRĘGOWYM II KLASY PŁYWANIA

W dniach 15-17 grudnia 2017 roku Nicolas Welker – uczeń klasy III angielskiej naszego Liceum odbył szkolenie zakończone egzaminem teoretycznym i praktycznym na sędziego pływania II klasy Okręgowego Związku Pływackiego. Kurs przeprowadzili doświadczeni sędziowie: Pani Bogumiła Nowakowska – Przewodnicząca Prezydium Sędziów Kujawsko Pomorskiego Związku Pływackiego oraz Pan Stanisław Szramski wieloletni sędzia.

Nicolas egzamin praktyczny zdał podczas zawodów Nakielskiej Ligi Pływania, które odbyły się na Pływalni Naquarius dnia 17 grudnia 2017r. Nicolas na co dzień trenuje pływanie w Uczniowskim Klubie Sportowym Krzywousty a sport ten jest jego pasją. Gratulujemy zdobytych uprawnień i życzymy dalszych sukcesów w pływaniu i jego sędziowaniu.