OLIMPIADA GEOGRAFICZNA
LAUREACI
Jarosław Smulski
Laureat 3 miejsca XIX Olimpiady Geograficznej – Gdynia 1993 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Grzegorz Matusiak
Laureat 3 miejsca XXIV Olimpiady Geograficznej – Leszno 1998 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
FINALIŚCI
Piotr Dutkiewicz
Finalista XI Olimpiady Geograficznej – Kłodzko 1985 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Aleksander Szturo
Finalista XV Olimpiady Geograficznej – Gdynia 1989 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Paweł Stankowski
Uczestnik zawodów finałowych XVI Olimpiady Geograficznej – Koszalin 1990 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Jarosław Smulski
Finalista XVIII Olimpiady Geograficznej – Szczecin 1992 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Witold Urbanowicz
Finalista XIX Olimpiady Geograficznej – Gdynia 1993 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Karol Adamski
Finalista XX Olimpiady Geograficznej – Milicz 1994 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Przemysław Mentel
Finalista XX Olimpiady Geograficznej – Milicz 1994 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Sławomir Zwoliński
Finalista XX Olimpiady Geograficznej – Milicz 1994 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Waldemar Świtalski
Finalista XXI Olimpiady Geograficznej – Gliwice 1995 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Krzysztof Frankowski
Finalista XXII Olimpiady Geograficznej – Chorzów 1996 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Piotr Majda
Finalista XXII Olimpiady Geograficznej – Chorzów 1996 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Andrzej Nastały
Finalista XXII Olimpiady Geograficznej – Chorzów 1996 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Piotr Majda
Finalista XXIII Olimpiady Geograficznej – Szczecin 1997 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Grzegorz Matusiak
Finalista XXIII Olimpiady Geograficznej – Szczecin 1997 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Mateusz Łagoda
Finalista XXIII Olimpiady Geograficznej – Szczecin 1997 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Mateusz Łagoda
Finalista XXIV Olimpiady Geograficznej – Leszno 1998 r.
(opiekun Andrzej Kinderman
Wojciech Przygoda
Finalista XXV Olimpiady Geograficznej – Gdynia 1999 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Maciej Dalka
Finalista XXVIII Olimpiady Geograficznej – Inowrocław 2002 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Anna Mnichowska
Finalistka XIX Olimpiady Geograficznej – Bielsko-Biała 2003 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Adrian Nalepa
Finalista XLVII Olimpiady Geograficznej – zawody zdalne 2021 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Hubert Olszewski
Finalista XXVIII Olimpiady Geograficznej – Gdynia 2022 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
OLIMPIADA NAUTOLOGICZNA
LAUREACI
Jarosław Smulski
Laureat 4 miejsca III Olimpiady Nautologicznej – Milicz 1994 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Waldemar Świtalski
Laureat 1 miejsca V Olimpiady Nautologicznej – Chorzów 1996 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Grzegorz Matusiak
Laureat 2 miejsca VI Olimpiady Nautologicznej – Szczecin 1997 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
FINALIŚCI
Sebastian Wieczorek
Finalista V Olimpiady Nautologicznej – Chorzów 1996 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Mateusz Łagoda
Finalista VII Olimpiady Nautologicznej – Leszno 1998 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Grzegorz Matusiak
Finalista VII Olimpiady Nautologicznej – Leszno 1998 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Wojciech Przygoda
Finalista VIII Olimpiady Nautologicznej – Gdynia 1999 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
MISYJNA OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI
Barbara Obarska
Finalistka III Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki – Warszawa 2005 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ
FINALIŚCI
Dariusz Domek
Finalistka V Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej – Szczecin 2001 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Maciej Nurski
Finalistka V Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej – Szczecin 2001 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)
Marcin Kotewa
Finalista XVIII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg” – Bydgoszcz 2023 r.
(opiekun Andrzej Kinderman)