Olimpijczycy geografia

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

LAUREACI

Jarosław Smulski

Laureat 3 miejsca XIX Olimpiady Geograficznej – Gdynia 1993 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Grzegorz Matusiak

Laureat 3 miejsca XXIV Olimpiady Geograficznej – Leszno 1998 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

FINALIŚCI

Piotr Dutkiewicz

Finalista XI Olimpiady Geograficznej – Kłodzko 1985 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Aleksander Szturo

Finalista XV Olimpiady Geograficznej – Gdynia 1989 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Paweł Stankowski

Uczestnik zawodów finałowych XVI Olimpiady Geograficznej – Koszalin 1990 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Jarosław Smulski

Finalista XVIII Olimpiady Geograficznej – Szczecin 1992 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Witold Urbanowicz

Finalista XIX Olimpiady Geograficznej – Gdynia 1993 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Karol Adamski

Finalista XX Olimpiady Geograficznej – Milicz 1994 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Przemysław Mentel

Finalista XX Olimpiady Geograficznej – Milicz 1994 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Sławomir Zwoliński

Finalista XX Olimpiady Geograficznej – Milicz 1994 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Waldemar Świtalski

Finalista XXI Olimpiady Geograficznej – Gliwice 1995 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Krzysztof Frankowski

Finalista XXII Olimpiady Geograficznej – Chorzów 1996 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Piotr Majda

Finalista XXII Olimpiady Geograficznej – Chorzów 1996 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Andrzej Nastały

Finalista XXII Olimpiady Geograficznej – Chorzów 1996 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Piotr Majda

Finalista XXIII Olimpiady Geograficznej – Szczecin 1997 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Grzegorz Matusiak

Finalista XXIII Olimpiady Geograficznej – Szczecin 1997 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Mateusz Łagoda

Finalista XXIII Olimpiady Geograficznej – Szczecin 1997 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Mateusz Łagoda

Finalista XXIV Olimpiady Geograficznej – Leszno 1998 r.

(opiekun Andrzej Kinderman

Wojciech Przygoda

Finalista XXV Olimpiady Geograficznej – Gdynia 1999 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Maciej Dalka

Finalista XXVIII Olimpiady Geograficznej – Inowrocław 2002 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Anna Mnichowska

Finalistka XIX Olimpiady Geograficznej – Bielsko-Biała 2003 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Adrian Nalepa

Finalista XLVII Olimpiady Geograficznej – zawody zdalne 2021 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Hubert Olszewski

Finalista XXVIII Olimpiady Geograficznej – Gdynia 2022 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

OLIMPIADA NAUTOLOGICZNA

LAUREACI

Jarosław Smulski

Laureat 4 miejsca III Olimpiady Nautologicznej – Milicz 1994 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Waldemar Świtalski

Laureat 1 miejsca V Olimpiady Nautologicznej – Chorzów 1996 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Grzegorz Matusiak

Laureat 2 miejsca VI Olimpiady Nautologicznej – Szczecin 1997 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

FINALIŚCI

Sebastian Wieczorek

Finalista V Olimpiady Nautologicznej – Chorzów 1996 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Mateusz Łagoda

Finalista VII Olimpiady Nautologicznej – Leszno 1998 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Grzegorz Matusiak

Finalista VII Olimpiady Nautologicznej – Leszno 1998 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Wojciech Przygoda

Finalista VIII Olimpiady Nautologicznej – Gdynia 1999 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

MISYJNA OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI

Barbara Obarska

Finalistka III Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki – Warszawa 2005 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

FINALIŚCI

Dariusz Domek

Finalistka V Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej – Szczecin 2001 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)

Maciej Nurski

Finalistka V Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej – Szczecin 2001 r.

(opiekun Andrzej Kinderman)