POPRZEZ PASJE DO KARIERY – KONKURS MULTIMEDIALNY

Młodzieżowe Centrum Kariery w Nakle nad Notecią zorganizowało w listopadzie konkurs multimedialny „Poprzez pasję do kariery”, który został rozstrzygnięty w grudniu 2018 r. Inicjatywa skierowana była do młodzieży z powiatu nakielskiego. Miała na celu zachęcenie uczniów do rozwijania swoich pasji i zainteresowań, uświadomienie roli zainteresowań w poznawaniu siebie, a także wykorzystywanie ich w planowaniu ścieżki rozwoju edukacyjnego i zawodowego, oraz popularyzację wiedzy z zakresu planowania kariery.

Uczestnicy wykonali prace, w których przedstawili swoje pasje oraz wymarzone ścieżki kariery zawodowej. Spośród wszystkich nadesłanych prezentacji multimedialnych, które wpłynęły do nakielskiego Młodzieżowego Centrum Kariery wyłoniono laureatów w dwóch kategoriach wiekowych, którzy otrzymali atrakcyjne nagrody i dyplomy.

I miejsce uzyskała nasza uczennica, Sara Rokicka z klasy III prawniczej. Na pozostałych uczestników czekały upominki za udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy.

Renata Woźny – pedagog szkolny