Sen o Osieckiej – premiera Teatru Na Piętrze

Wspaniały, żywiołowy, zabawny!
Premierowy spektakl muzyczny Sen o Osieckiej spotkał się z cudownym odbiorem publiczności zgromadzonej w Zabytkowej Auli I LO.
Klaudia Pydyś 2hum.(Osiecka):
To był dla nas wyjątkowy wieczór. Do spektaklu muzycznego, który zagraliśmy pierwszy raz 23 maja, przygotowywaliśmy się trzy miesiące. Czas przygotowań okazał się  niesamowitą przygodą. Sporo się nauczyliśmy. Zdobyliśmy doświadczenie podczas pracy zespołowej,  nauczyliśmy się  pokonywać słabości i przełamywać lęki, walczyć z tremą. Uwierzyliśmy we własne możliwości. Najważniejsze okazało się nawiązanie nowych przyjaźni. Chwile wspólnej zabawy, ale i kreatywnej pracy, zostaną w naszej pamięci do końca życia.
 Oliwia Kaniewska 2hum. (Krystyna Sienkiewicz, zakochana):
 Pojawiały się trudności czy chwile zwątpienia i czasem zdarzyło się usłyszeć reprymendę… reżyserską, ale przede wszystkim mogliśmy liczyć ze strony koordynatorów projektu – p. Justyny Misterkiewicz, p. Renaty Woźny oraz p. Michała Gacki na wsparcie. Nauczyciele inspirowali nas, jednoczyli, pomagali wczuć się w rolę, dostrzec ponadczasowy wymiar twórczości  Agnieszki Osieckiej. Zmieniliśmy się, jesteśmy odważniejsi i wierzymy w siebie. Dzięki cennym radom, opiece i zaangażowaniu opiekunów, udało nam się stworzyć piękny muzyczny spektakl o uwielbianej poetce piosenki poetyckiej.
Stanisław Gawlik 2agA (Jeremi Przybora):
Taka premiera to szczególne przeżycie –  stres był, ale to  ekscytujące być częścią tej sentymentalnej opowieści. Publiczność była wspaniała. Nagradzała nas oklaskami, spontanicznie reagowała na momenty komiczne podczas spektaklu. Już czekam na kolejną rolę !
Gratulujemy serdecznie Teatrowi Na Piętrze,  Przyjaciołom oraz koordynatorom projektu.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę  pana Pawła Kowalskiego za realizację dźwięku oraz MGOKiR za wsparcie projektu.
Zachęcamy do obejrzenia :