Starcie Tytanów – mecz piłki siatkowej uczniowie – absolwenci – nauczyciele

Z okazji Jubileuszu 150-lecia naszej szkoły 23 maja 2026 roku został zorganizowany mecz siatkarski na szkolnym boisku. Zagrały w nim drużyna pracowników i nauczycieli, absolwentów i uczniów w formule trójmeczowej każdy z każdym. Mecz ten był czymś więcej niż sportową rywalizacją, był pięknym symbolem wspólnoty pokoleń, które przez 150 lat tworzyły historię naszej szkoły. Na boisku spotkały się doświadczenie, młodość, wspomnienia i pasja – a wszystko to w atmosferze radości, wzajemnego szacunku i dobrej zabawy.

150 lat historii to ogromny powód do dumy. To lata tradycji, sukcesów, przyjaźni i wspólnie budowanych wartości. Spotkanie to pokazało, że szkoła to nie tylko mury – to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą i którzy zawsze pozostają częścią jej historii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom meczu za sportowego ducha, zaangażowanie i emocje, których nam dostarczyli. Dziękujemy nauczycielom za wieloletnią pracę i wychowanie kolejnych pokoleń uczniów. Absolwentom – za obecność, pamięć i przywiązanie do szkoły, do której chętnie wrócili. Uczniom – za energię, entuzjazm i piękne reprezentowanie społeczności szkolnej.

W tym dniu wyniki meczów siatkarskich nie miały aż tak dużego znaczenia. Najlepiej spisali się uczniowie, którzy wygrali wszystkie mecze.

Drużyna absolwentów: Anna Przywarta, Julia Chmielewska, Przemysław Brukwicki, Sławomir Biernacki, Bartosz Łapiński, Marcin Wybrański.

Drużyna nauczycieli: Oliwia Paczkowska, Katarzyna Łapińska, Bogusław Rydzyński, Maciej Janka, Bartosz Paczkowski, Jacek Klimek.

Drużyna uczniów: Zuzanna Tyckun, Aurelia Tyckun, Zofia Brukwicka, Anna Wielebska, Kinga Borakiewicz, Wojciech Tyckun, Adam Paczkowski, Wiktor Biernacki.

Dziękujemy za  obecność i wspólne świętowanie jubileuszu 150-lecia szkoły.