Sukces sportowców z Krzywoustego w Pucharze Zawiszy Czarnego

Dnia 14 maja 2017 roku w Bydgoszczy  odbyły się zawody w podnoszeniu ciężarów o Puchar Zawiszy Czarnego. W zawodach tych udział wzięło 70 zawodników. Szymon Wintrowicz i Jakub Wiatrowicz – uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią reprezentowali w tych zawodach klub sportowy Tarpan Mrocza.  Na co dzień trenują oni pod opieką trenerów: Sławomira Zawady i Adama Nurkiewicza. Zawody przeprowadzone zostały z podziałem na kategorie wagowe. W kategorii wagowej do 85 kg, w której startował Szymon Wintrowicz udział wzięło 15 zawodników. Szymon Wintrowicz zajął I miejsce uzyskując w dwuboju 270 kg – / 125 w rwaniu i 145 w podrzucie / . Jakub Wiatrowicz z kolei startował w kategorii wagowej do 69 kg i również zdobył I miejsce z wynikiem 243 kg / 108 w rwaniu i 135 w podrzucie/. Drużynowo  TARPAN Mrocza zajął I miejsce.

Gratulujemy Naszym Uczniom i życzymy kolejnych sukcesów na pomostach. Szymon i Jakub łączą z sukcesem, pasję sportową z nauką w Liceum.