Udany start licealistów w Wieloboju Rzecznym na Noteci

27 września 2022 r. na Przystani „Powiat Nakielski” odbył się Wielobój Rzeczny na Noteci. Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły ponadpodstawowe. Konkurencje były następujące: wyścigi na kajakach – jedynki i dwójki, wspinaczka na linie pionowej i poziomej, rzut do celu rzutką i zespołowe przeciąganie liny. Rywalizacja była naprawdę zacięta. Nasi reprezentanci doskonale ze sobą współpracowali i nie brakowało im zapału do walki. Podczas zliczania punktów przez komisję, uczestnicy  otrzymali posiłek, który pozwolił im zregenerować siły. Po podsumowaniu konkurencji ogłoszono wyniki, które wyglądają następująco:

I miejsce – ZSŻŚ Nakło (21 pkt),

II miejsce – LO Nakło (17 pkt),

III miejsce – ZSCKR Samostrzel (14 pkt),

IV miejsce – ZS Lubaszcz (13 pkt).

Wszystkie drużyny dostały pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy – Puchar Dyrektora Szkoły ZSŻŚ.