VI Powiatowy Multimedialny Konkurs Profilaktyczny „Bliżej pasji, dalej od uzależnień”

Zobacz nagrodzony film PIANISTKA

12 czerwca 2019 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią odbyła się uroczystość podsumowująca  konkurs profilaktyczny „Bliżej pasji, dalej od uzależnień”, którego celem jest popularyzacja zdrowego stylu życia, profilaktyka  uzależnień od środków psychoaktywnych.

W konkursie wzięły udział cztery zespoły uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Krzywoustego.

Każdy zespół nagrał film, którego treść skupiała się wokół zagadnień związanych z promocją zdrowego stylu życia, rozwijaniem postawy dbałości o zdrowie własne i innych, umiejętności dokonywania świadomych wyborów, asertywności, radzenia sobie z emocjami w trudnych sytuacjach życiowych.

Wszystkie prace uczniów liceum zostały wysoko ocenione zdobywając najwyższe lokaty,  a ich autorzy wartościowe nagrody.

I miejsce zajął film „Pianistka” nagrany przez Victorię Król i Martynę Urban –  kl. II pa

II miejsce zdobył film Natalii Kotlarek –  kl. II pr

III miejsce otrzymał zespół w składzie Marta Lange, Arnika Głąb, Natalia Zapora  –  kl. II pa

Wyróżniony został film autorstwa Aleksandry Kaczmarek, Weroniki Szpyry i Stanisława Dąbrowskiego – kl. II pol.

Nagrodzonym uczniom gratulujemy!

Renata Woźny – pedagog szkolny