Warsztaty kosmetologii w Studiu Stylizacji i Urody Pani Jolanty Madaj

22 listopada uczennice klas 2 bch A i 2 bch B I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego uczestniczyły w warsztatach kosmetologii w Studiu Stylizacji i Urody pani Jolanty Madaj. Warsztaty były jedną z form edukacji Festiwalu Kultury i Sztuki organizowanego w I LO.

Spotkanie to przerosło najśmielsze oczekiwania licealistek i wywarło na nich ogromne wrażenie, ponieważ każda z uczestniczek warsztatów mogła na własnej skórze poznać tajniki kosmetologii, korzystając z dostępnych usług takich jak hennowanie brwi, manicure, przycinanie i modelowanie włosów, makijaż oraz zabiegi na cellulit czy tkankę tłuszczową.

Profesjonalny personel z przyjemnością odpowiadał na każde zadane pytanie, poszerzając zakres wiedzy z biologii, chemii, trychologii czy kosmetologii estetycznej. Po ponad dwóch owocnie spędzonych godzinach na licealistki czekał poczęstunek w postaci pizzy, herbaty i słodkości.

Uczennice dziękują Pani Jolancie Madaj za zorganizowanie tej niezwykłej przygody, za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.  Dziękują także wszystkim Paniom ze Studia Stylizacji i Urody za podzielenie się pasją do kosmetologii oraz za każdą, nawet najmniejszą przeprowadzoną metamorfozę dającą uczennicom powód do uśmiechu.

Lena Kucharzewska II bch A