Uczennica naszej szkoły, Maja Dobosz z klasy I lingwistycznej, zdobyła WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Filmowym „Karol Wojtyła – odkrywaj swoje talenty”. W kategorii poezji śpiewanej, którą wybrała, Maja zaprezentowała poruszający utwór Karola Wojtyły „Matka”, wykonując go przy własnym akompaniamencie na pianinie. To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem talentu, wrażliwości artystycznej oraz ogromnej pracy i zaangażowania naszej uczennicy. Serdecznie gratulujemy Mai sukcesu i życzymy kolejnych artystycznych inspiracji oraz dalszych osiągnięć!

