ZMAGANIA OLIMPIJSKIE W KRZYWOUSTYM DLA UCZNIÓW KLAS VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią od wielu lat było organizatorem konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół gimnazjalnych. Były one zawsze doskonałą okazją do prezentacji uczniowskich talentów oraz szkół na szczeblu Naszej Małej Ojczyzny. Wszystkie one cieszyły się w środowisku lokalnym dużą popularnością. W roku szkolnym 2019/2020 zamierzamy kontynuować dotychczasowe zmagania w różnych dyscyplinach. W związku ze zmianami organizacyjnymi w polskiej oświacie, naszą ofertę kierujemy do uczniów szkół podstawowych.

Zapraszamy do   „Olimpijskich zmagań w Krzywoustym :

• Język angielski – 2.03.2020 r.
  • Cztery Żywioły – 4.03.2020 r.
  • Język polski – 9.03.2020 r.
  • Język niemiecki – 12.03.2020 r.
  • Matematyka – 16.03.2020 r.

Materiały informacyjne o organizowanych konkursach zostały przesłane do szkół podstawowych.

Ogłoszenie wyników i gala laureatów wszystkich zmagań odbędzie się w dniu 21 marca 2020 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią.