Zwycięstwo piłkarek z Krzywoustego na turnieju z okazji Dnia Kobiet

W dniu 8 marca 2022 roku w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią odbyły się międzyszkolne zawody  piłki nożnej dziewcząt z okazji Dnia Kobiet.

Naszą szkołę reprezentowały: Julia Chmielewska, Michalina Juras, Anna Przywarta, Maria Kujawa, Marta Deja, Lena Grzechowiak, Jagoda Nowicka, Antonina Ozdyk, Bogumiła Szweda, Julia Woźna. Dziewczęta rozegrały spotkanie z podziałem na dwie grupy,  w systemie każdy z każdym.

Zawodniczki naszej szkoły zagrały 3 mecze w fazie grupowej, z czego tylko jeden był przegrany. W finale rozegrały 2 mecze. Pierwszy z reprezentacją Zespołu Szkół Szubina o wejście do finału, który wygrały. Drugi mecz z Zespołem Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią o pierwsze miejsce, w którym również zwyciężyły. Chodź nie była to łatwa droga, zdobyły I miejsce.

Dziękujemy za dobrą grę, zdrową rywalizację i wszystkim bardzo gratulujemy!