Kadra pedagogiczna

 ……………………………………………………………………………………….

mgr Joanna Adamczewska

joanna.adamczewska@krzywousty.edu.pl

MATEMATYKA, FIZYKA, INFORMATYKA


mgr Mirosław Andrzejewski

miroslaw.andrzejewski@krzywousty.edu.pl

MATEMATYKA, INFORMATYKA


mgr Janusz Damski

janusz.damski@krzywousty.edu.pl

WYCHOWANIE FIZYCZNE


mgr Paweł Darul

pawel.darul@krzywousty.edu.pl

HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE


mgr Magdalena Dec

magdalena.dec@krzywousty.edu.pl

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA


mgr Agnieszka Góral

agnieszka.goral@krzywousty.edu.pl

WYCHOWANIE FIZYCZNE, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA


mgr Violetta Hejza

violetta.hejza@krzywousty.edu.pl

JĘZYK ŁACIŃSKI, HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE


mgr Maciej Janka

maciej.janka@krzywousty.edu.pl

WYCHOWANIE FIZYCZNE


mgr Beata Jankowska

beata.jankowska@krzywousty.edu.pl

MATEMATYKA, INFORMATYKA


mgr Romana Jelińska

romana.jelinska@krzywousty.edu.pl

JĘZYK ANGIELSKI


mgr Alina Jędryczka  

GEOGRAFIA


mgr Krzysztof  Kasprzyk  

FIZYKA, INFORMATYKA


mgr Andrzej Kinderman

GEOGRAFIA – nauczyciel urlopowany


mgr Adela Koc

adela.koc@krzywousty.edu.pl

JĘZYK ANGIELSKI


mgr inż. Zygmunt Korkosz

FIZYKA, INFORMATYKA


mgr Grażyna Kozakiewicz – Krutulska

grazyna.kozakiewicz-krutulska@krzywousty.edu.pl

WYCHOWAWCA INTERNATU


mgr Anita Krzyżanowska

anita.krzyzanowska@krzywousty.edu.pl

JĘZYK ANGIELSKI


mgr Marcin Kuliński

marcin.kulinski@krzywousty.edu.pl

WYCHOWANIE FIZYCZNE


mgr Kornelia Kwadrans – Giminska

kornelia.kwadrans-giminska@krzywousty.edu.pl

JĘZYK POLSKI, WIEDZA O KULTURZE, WIEDZA O TEATRZE


mgr Robert Lewandowski

robert.lewandowski@krzywousty.edu.pl

RELIGIA


mgr Katarzyna Łapińska

katarzyna.lapinska@krzywousty.edu.pl

JĘZYK NIEMIECKI


mgr Wiesława Łojek

wieslawa.lojek@krzywousty.edu.pl

HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE


mgr Lucyna Majcher

lucyna.majcher@krzywousty.edu.pl

JĘZYK ANGIELSKI


mgr Anita Marciniak

anita.marciniak@krzywousty.edu.pl

JĘZYK NIEMIECKI


mgr Lidia Mathews

lidia.mathews@krzywousty.edu.pl

CHEMIA


mgr Agnieszka Michalska

agnieszka.michalska@krzywousty.edu.pl

MATEMATYKA, INFORMATYKA


mgr Justyna Michalska

justyna.michalska@krzywousty.edu.pl

JĘZYK POLSKI, WIEDZA O KULTURZE


mgr Andrzej Otto

andrzej.otto@krzywousty.edu.pl

JĘZYKA ANGIELSKI


mgr Oliwia Paczkowska

oliwia.paczkowska@krzywousty.edu.pl

KIEROWNIK INTERNATU


mgr Katarzyna Pawlak – Marosz

katarzyna.pawlak-marosz@krzywousty.edu.pl

JĘZYK NIEMIECKI


mgr Bogusław Rydzyński

boguslaw.rydzynski@krzywousty.edu.pl

WYCHOWANIE FIZYCZNE


mgr Kamila Stasiewska

kamila,stasiewska@krzywousty.edu.pl

BIOLOGIA


mgr Ilona Świder

ilona.swider@krzywousty.edu.pl

JĘZYK POLSKI, WIEDZA O KULTURZE


mgr Beata Tomaszewska

beata.tomaszewska@krzywousty.edu.pl

JĘZYK POLSKI, WIEDZA O KULTURZE


mgr Agnieszka Weltrowska

agnieszka.weltrowska@krzywousty.edu.pl

BIBLIOTEKARZ


mgr Rozalia Wencel

rozalia.wencel@krzywousty.edu.pl

JĘZYK NIEMIECKI


mgr Michał Wiśniewski  

GEOGRAFIA


mgr Wiesława Wojciechowska

wieslawa.wojciechowska@krzywousty.edu.pl

BIOLOGIA


mgr Renata Woźny

renata.wozny@krzywousty.edu.pl

PEDAGOG, SZKOLNY DORADCA ZAWODOWY


mgr inż. Aleksandra Wybrańska

aleksandra.wybranska@krzywousty.edu.pl

CHEMIA, PRZYGOTOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE


mgr Ewa Zdrojewska – Baliniak  

GEOGRAFIA

……………………………………………………………………………………….