Czwarty jarmark bożonarodzeniowy przeszedł do historii

Dnia 19.12. w auli I LO im. B. Krzywoustego już po raz czwarty odbył się jarmark bożonarodzeniowy. Aż dziewięć klas wystawiło swoje, elegancko udekorowane stoiska z kartkami, ozdobami i smakołykami świątecznymi. Tego dnia odbyła się również „loteria niespodzianka” i konkurs kolęd dla wszystkich klas, którym serdecznie gratulujemy pięknych występów. Podczas konkursu wyróżnione zostały trzy klasy. I miejsce zajęła klasa II politechniczna, II miejsce klasa III politechniczna, a III miejsce zdobyła klasa III medyczna.

W tym dniu wyjątkowo można było poczuć ducha zbliżających się świąt, dzięki atmosferze, jaką stworzyli wszyscy uczniowie naszej szkoły. To dzięki nim zebraliśmy ponad 1000 zł, a to nie wszystko, gdyż prawie wszystkie klasy zrezygnowały z obdarowywania się prezentami podczas Wigilii klasowych, aby wspomóc serduszko Kornelii.

15420885_672175952944984_1794462864881666292_n

Kornelia Cybulska jest podopieczną Fundacji Serce Dziecka i urodziła się ze złożoną wadą serca. Jej serduszko jest jednokomorowe i tylko kolejne operacje pozwolą jej w miarę normalnie żyć.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy zechcieli wesprzeć tę szczytną akcję, dziękujemy Michałowi, Adamowi i Filipowi za muzyczne umilenie każdej przerwy kolędami i pastorałkami. Po raz kolejny udowodniliście, że nasza społeczność uczniowska ma ogromną chęć niesienia pomocy, za co w imieniu Kornelki i jej rodziców dziękujemy.

Wszystkim życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

organizatorki:

Katarzyna Łapińska