Kreatywne zajęcia na fakultecie z wiedzy o społeczeństwie w klasie II angielsko-geograficznej i II matematyczno-humanistycznej

Dnia 15.12.2021 uczniowie klas II zorganizowali zajęcia z wiedzy o społeczeństwie, podczas których przedstawili barwny świat subkultur. Drugoklasiści strojem, fryzurą i zachowaniem upodobnili się do środowisk takich jak: hipisi, punki, metalowcy, skinheadzi, hiphopowcy, goci oraz emo. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i poczuciem humoru przygotowali się do prezentacji. Śmiech, radość oraz miła atmosfera pomogła w przyswojeniu i utrwaleniu wiedzy oraz ważnych zagadnień programowych. Szczególne podziękowania należą się Pani  profesor Violetcie Hejzie, która czuwała nad przebiegiem lekcji. Wszyscy czekamy z niecierpliwością na kolejną okazję, by spędzić czas w tak wspaniałym towarzystwie.

Uczniowie klasy II ag i II mh