Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

W grudniu 2016 roku zakończył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy i zagrały w systemie każdy z każdym (klasa III PR, III OA, I PR, II Pol, III MED, II MED). Mecze rozgrywały się na sali gimnastycznej dwa razy w tygodniu po zajęciach dydaktycznych. Do finału zakwalifikowały się klasa I prawnicza, II politechniczna i III angielska. Wyniki finałowych rozgrywek :

III OA : II POL   2:0

I PR : II POL      2:0

III OA : I PR       2:1

1 miejsce – klasa III OA

2 miejsce – klasa I PR

3 miejsce – klasa II POL

Skład klasy III OA: Klaudia Kufel, Monika Przygoda, Julia Zbieranek, Kinga Ksobiak, Ewelina Madajska, Anna Marciniak, Oliwia Rogalińska i Julia Wochal. Na wyróżnienie zasługują szczególnie reprezentantki klasy I PR, które najmłodsze stażem wykazały się znacznym poziomem gry, który pozwolił zająć drużynie drugie miejsce. Rozgrywki pozwoliły wyłonić nowe talenty do reprezentacji szkoły w zawodach sportowych piłki siatkowej.

Dyrektor szkoły wręczył wygranym drużynom dyplomy i puchary.  Organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego Bogusław Rydzyński i Agnieszka Góral, którzy ufundowali nagrody rzeczowe dla drużyny, która zdobyła pierwsze miejsce.

Gratulujemy zwycięzcom!