SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Dnia 14.03.17 roku odbył się finał Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców. W turnieju wzięło udział 28 zawodników. Ze względu na dużą liczbę chętnych turniej przeprowadzono w dwóch terminach (pierwsze rozgrywki odbyły się 7.03.17 roku). Uczestnicy podzieleni zostali na dwie grupy i zagrali w systemie pucharowym do dwóch wygranych setów. Finał rozegrany został zgodnie z przepisami do trzech wygranych setów. Do finału zakwalifikowały się cztery osoby: Patryk Jańczak z klasy I politechnicznej, Maciej Dziewieczyński  z klasy I politechnicznej, Mikołaj Gardyza z klasy I angielskiej, Knioła Przemysław z klasy II angielskiej.

Pierwszy mecz o trzecie miejsce rozegrał się pomiędzy Przemysławem Kniołą a Maciejem Dziewieczyńskim. Zwyciężył Maciej Dziewieczyński zajmując w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego III miejsce. Mecz o pierwsze miejsce rozegrał się pomiędzy Patrykiem Jańczakiem a Mikołajem Gardyzą. Pierwsze miejsce z wyraźną przewagą zdobył Patryk Jańczak.

Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt odbył się 21.03.17 roku. Wzięło w nim udział 16 zawodniczek, które zagrały systemem pucharowym.

Wyniki rywalizacji dziewcząt:  

I miejsce – Weronika Berka III oa

 II miejsce –  Aneta Witkowska III pr

 III miejsce – Strojek Julianna III pr

Wyniki rywalizacji chłopców: 

I miejsce – Patryk Jańczak I pol

II miejsce – Mikołaj Gardyza I oa

III miejsce – Maciej Dziewieczyński I pol

Turniej ten zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego. Ufundowali również puchary i dyplomy.

Najlepsi zawodnicy reprezentowali szkołę na Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym.

img_20170315_142829