Albert Urbański trzeci w Polsce

Komitet Organizacyjny VI Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego „Geo – Planeta” PLUS ogłosił wyniki tegorocznej edycji konkursu, które do Liceum dotarły 8 maja 2019 r. Duży sukces w Konkursie odniósł uczeń klasy III politechnicznej nakielskiego liceum, a w tej chwili już abiturient Albert Urbański zajmując indywidualnie III miejsce w Polsce, za co został uhonorowany okolicznościowym dyplomem i grawertonem oraz nagrodą książkową. Ponadto wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Sobieszczyk, Adam Mika, Natalia Zapora, Mateusz Młodziankiewicz i Jacek Sobierajski. Tak dobre indywidualne wyniki uczniów zadecydowały o sukcesie drużynowym. W VI edycji „Geo Planety” PLUS I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią zajęło bardzo wysokie, bo III miejsce w Polsce. Do konkursu młodzież przygotował nauczyciel geografii Andrzej Kinderman.