Andrzej Kinderman Nauczycielem na Medal 2021

Z przyjemnością informujemy, że Andrzej Kinderman nauczyciel geografii I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią w ogólnopolskim konkursie pod nazwą „Plebiscyt Edukacyjny 2021”, którego organizatorem jest Polska Press sp. z o.o. został zwycięzcą w powiecie nakielskim. W województwie kujawsko-pomorskim plebiscyt przeprowadzony został przez „Gazetę Pomorską”, „Express Bydgoski” i „Nowości – Dziennik Toruński”.

Andrzej Kinderman to nauczyciel z pasją. Posiada umiejętność nawiązywania relacji z uczniami. Jest dla nich autorytetem i wsparciem Z ogromnym zaangażowaniem wprowadza ich w ciekawy świat geografii kraju ojczystego, Europy i świata. Jego uczniowie licznie sięgali po najwyższe laury olimpijskie w olimpiadzie geograficznej, olimpiadzie nautologicznej, olimpiadzie misyjnej znajomości Afryki i olimpiadzie wiedzy o Unii Europejskiej. Tylko w  ostatnich dwóch latach uczniowie Adrian Nalepa i Hubert Olszewski zakwalifikowali się do etapu centralnego (finału ogólnopolskiego) olimpiady geograficznej z powodzeniem reprezentując Krzywoustego.

Serdecznie gratulujemy sukcesu.