III miejsce dziewcząt w turnieju piłki nożnej z okazji Dnia Kobiet

7 marca 2024 roku w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią odbyły się międzyszkolne zawody w piłce nożnej dziewcząt z okazji Dnia Kobiet.

Naszą szkołę reprezentowały: Zofia Gajewska, Iga Jankowska, Iga Siewkowska, Krystyna Skwierawska, Amelia Kubińska, Kinga Borakiewicz, Kinga Milczyńska, Zofia Kończak, Wiktoria Kubińska, Lena Grzechowiak, Jagoda Nowicka, Julia Woźna. Do zawodów zgłosiły się drużyny: Zespół Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Samostrzelu, Zespół Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu, Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego. Dziewczęta rozegrały spotkanie w systemie każdy z każdym. Choć nie była to łatwa droga, zdobyły III miejsce.

Dziękujemy za dobrą grę, zdrową rywalizację i wszystkim bardzo gratulujemy!