Impreza szkolna „Lata 80. i 90.” w I LO

27 stycznia w auli Krzywoustego odbyła się impreza tematyczna „Lata 80. i 90.” zorganizowana przez klasę I humanistyczną pod kierunkiem wychowawcy, pani Violetty Hejzy. Uczniowie klas I, II i III zmagali się z konkurencjami: „Jaka to melodia?”, konkurs filmowy oraz pokaz mody z lat 80. i 90. Klasy I mi, I bch B, II mi i III ag zdobyły wyróżnienia i otrzymały słodkie upominki przyznane przez komisję konkursową. Na zainteresowanych czekało stoisko z tatuażami z henny i ścianka zdjęciowa. Nie zabrakło również zumby, przy której wszyscy bawili się do ponadczasowych przebojów. Podczas długiej przerwy chętni mogli dołączyć do tańca i śpiewania karaoke. Wszyscy uczestnicy tej imprezy, przenosząc się do lat 80. i 90., w miłej atmosferze zabawy spędzili ostatni dzień przed feriami zimowymi.

Klasa I humanistyczna