Krzywousty w Nakielskiej Lidze Pływania

Dnia 24.11.18 roku w Nakle nad Notecią na pływalni Naquarius odbył się drugi cykl edycji Nakielskiej Ligii Pływania organizowanej przez Uczniowski Klub Sportowy Krzywousty.

Celem zawodów jest popularyzacja pływania jako czynnej formy rekreacji sportowej, sprawdzenie umiejętności pływackich uczestników oraz promocja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.

I Liceum Ogólnokształcące reprezentowało dwóch zawodników Tymoteusz Popiela z klasy I ogólnej angielskiej i Dominik Wachowski z klasy I prawniczej.

Tymoteusz Popiela zajął 3 miejsce w 50 m stylem motylkowym w roczniku 2004 – 2002 uzyskując czas 0:35,47.

Dominik Wachowski zajął 3 miejsce w 50 m stylem klasycznym w roczniku 2004 – 2002 uzyskując czas 0:39,53.

GRATULUJEMY WYNIKÓW !