„Krzywousty” znowu zwycięski !!!

Drugi wygrany turniej siatkarzy I LO w tym roku. Po zwycięstwie w Turnieju z okazji Święta Niepodległości zwycięstwo w Mistrzostwach Gminy !
Trzy zacięte mecze wyłoniły dwie drużyny, które będą w styczniu reprezentowały nas w Mistrzostwach Powiatu nakielskiego. Udział w zawodach wzięły zespoły I LO im. B. Krzywoustego, ZS Żeglugi Śródlądowej i ZS Staszica.
W pierwszym meczu Żegluga pokonała Staszica 2:1, w drugim   I LO pokonało Żeglugę 2:0 , trzeci mecz zakończył się zwycięstwem ,,Krzywoustego ” 2:0 ze ZS Staszic. Kolejność w całych zawodach;
1.miejsce.I LO im. B. Krzywoustego
2.miejsce ZS Żeglugi Śródlądowej
3.miejsce ZS Staszic
Awans wywalczyły dwa  pierwsze zespoły.
,,Krzywousty wystąpił w składzie: Antoni Kwasigroch, Piotr Szarszewski, Jakub Ziółkowski, Wojciech Bebło, Filip Kuczkowski, Michał Nurczyński, Filip Staniszewski, Kamil Brzeziński, Hubert Majewski, Łukasz Urbański, Artur Osesek.
,,Mam nadzieję, że w tym roku nawiążemy do dobrej gry i sukcesów zeszłorocznych. Dziękuje chłopakom za awans i świetny turniej. To już drugi turniej wygrany w tym roku …mam nadzieję, ,,że nie ostatni” podsumował zawody trener Maciej Janka.