Nagrody dla uczniów z „Krzywoustego” w konkursie „Żeby Polska była Polską”

8 listopada 2018 roku odbył się X Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej „Żeby Polska była Polską”. W tym roku patronat nad konkursem objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz oraz Burmistrz Miasta i Gminy Nakło Sławomir Napierała.

Rywalizacja odbywała się w kategoriach: recytacja i śpiew osobno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Do konkursu przystąpiło bardzo wielu uczestników. Poziom rywalizacji był wysoki. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów i każdy z nich zajął miejsce na podium:

W kategorii recytacja:

II miejsce – Michał Kubalewski z kl. II politechnicznej;

III miejsce – Angelika Stopa z kl. II medycznej.

W kategorii śpiew:

I miejsce – Małgorzata Maciejewska z kl. II medycznej;

II miejsce ex aequo – Michalina Barciszewska z kl. I prawniczej i Zofia Stepka z kl. II prawniczej;

III miejsce – Anna Domańska z kl. II prawniczej.

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Naszym uczniom gratulujemy sukcesu i dziękujemy za godne reprezentowanie „Krzywego” na konkursie.