Olimpiada „Gwiezdny Krąg” – okręg dla 12 uczniów Krzywoustego

Pierwszy etap XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”, której organizatorem jest Polskie Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej odbył się 18 marca 2024 r. Tradycyjnie I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią reprezentowała liczna, bo 21 osobowa grupa uczennic i uczniów. Opiekę merytoryczną nad młodzieżą sprawował Andrzej Kinderman.

Komisja Szkolna do etapu okręgowego, który odbędzie się 18 kwietnia 2024 r. zakwalifikowała wszystkich uczestników, którzy przekroczyli wymagany regulaminem próg punktowy. Krzywoustego reprezentować będzie 12 osób i są to: Marcin Kotewa, Tymoteusz Sobczak, Weronika Lisiecka, Gracjan Klesiński, Małgorzata Kuna, Kornelia Sieja, Błażej Siuzdak, Urszula Dąbrowska, Mieszko Ksobiak, Wiktor Soboń, Eryk Tuszyński i Mikołaj Wiliński.

Wszystkim uczennicom i uczniom gratulujemy sukcesu oraz życzymy wytrwałości i powodzenia podczas zawodów okręgowych.