Przedstawiciele „Pogotowia dla zwierząt” w I LO!!!

22 marca w sali nr 38 z młodzieżą I LO spotkają się Pani Joanna Urbanowicz i Pani Anna Lustig.

Chcemy, aby nasza szkoła czynnie włączyła się do akcji charytatywnej, mającej na celu pomoc zwierzętom , które zostały zabrane z największej, wykrytej do tej pory w kraju pseudo-hodowli psów i kotów.

Ta „ makabryczna fabryka zwierząt” znajdowała się na terenie naszego województwa w miejscowości Dobrcz.

Zwierzęta były przetrzymywane w tragicznych warunkach!!!! Odebrano 170 psów i kotów, z czego znaczną część stanowiły szczenięta i kocięta.

Media ogólnokrajowe nagłośniły sprawę i wiele już zostało zrobione, ale te zwierzaki wciąż potrzebują naszej pomocy, potrzebne są pieniądze na ich leczenie.

23 marca odbędzie się sprzedaż słodkości przygotowanych przez szkolnych animalsów !!!!!!

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich do wsparcia tej akcji!

Kupując ciacho pomożesz zwierzakom!!!!!!!!!