Sukcesy uczniów Krzywoustego w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Uczniowie naszej szkoły po raz trzeci wzięli udział w XII edycji projektu Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w ramach propagowania działalności Żołnierzy Wyklętych. Bieg ten jest największym biegiem pamięci w Polsce; odbywa się w ponad 350 miastach Polski, a nawet za jej granicami. Bieg odbył się 6 marca br. w Parku 700-lecia w Nakle nad Notecią, a do rywalizacji stanęło 38 zawodników.

Każdy uczestnik musiał przebiec trasę o dystansie 1963 m. Upamiętnia ona rok śmierci ostatniego, poległego w walce Żołnierza Wyklętego, Józefa Franczaka ps. ”Lalek”. Trzy uczennice w grupie dziewcząt i trzech uczniów w grupie chłopców z najlepszymi wynikami otrzymało pamiątkowe puchary i dyplomy. Do ich grona należą:

1 miejsce – Karolina Kulik z klasy 1 biologiczno-chemicznej,

2 miejsce – Amelia Nowak z klasy 2 biologiczno-chemicznej,

3 miejsce – Anna Bolewska z klasy 2 biologiczno-chemicznej.

1 miejsce – Franciszek Okoniewski z klasy 2 biologiczno-chemicznej,

2 miejsce – Paweł Kowalski z klasy 4 matematyczno-humanistycznej,

3 miejsce – Sebastian Marasz z klasy 2 biologiczno-chemicznej.

Wszystkim uczniom biorącym udział w zorganizowanym biegu gratulujemy!