Wyjazd integracyjny klasy III prawniczej

Dnia 21 października 2021r. klasa III pr wraz z kilkoma uczniami z klasy III oa i III ag wybrała się pociągiem na wycieczkę integracyjną do Bydgoszczy. Wyjazd odbył się pod opieką naszej wychowawczyni pani Katarzyny Łapińskiej i księdza Igora Wichrowskiego.

Pierwszym punktem planu wycieczki był escape room „Wyjście Awaryjne”, w którym do wyboru były 4 zupełnie różne pokoje pełne zagadek i niespodzianek. Wszyscy wspólnymi siłami wydostaliśmy się z nich jeszcze przed upływem czasu, a krzykom, śmiechom i emocjom nie było końca.

Po tej ekscytującej przygodzie udaliśmy się do „Olimpic Bowling Center”, po drodze podziwiając uroki Bydgoszczy. Na miejscu czekała na nas miła obsługa. Po krótkim wprowadzeniu w świat kręgli, rozpoczęliśmy wspólną zabawę. W czasie dwugodzinnego pobytu w kręgielni mogliśmy zjeść ciepły posiłek, spokojnie porozmawiać, wymienić się wrażeniami z dotychczasowego przebiegu wycieczki i zregenerować siły w przyjemnym otoczeniu, z dala od szkolnych ławek. Niestety nic nie trwa wiecznie, a wycieczka musiała się zakończyć. Po dwóch emocjonujących godzinach udaliśmy się na dworzec kolejowy, by wrócić do swoich domów. Jednak plany pokrzyżowała nam pogoda. W Zielonczynie z powodu wichury i drzew, które przewróciły się na tory kolejowe, musieliśmy czekać na autobusy zastępcze.

Mimo niesprzyjającej pogody, wszyscy uczestnicy wrócili do domów cali i zdrowi z uśmiechem na twarzy i mnóstwem niezapomnianych przeżyć, z nadzieją na kolejny wspólny wyjazd.

Hubert Antczak

III prawnicza