Zakończenie roku szkolnego w Krzywoustym

Miniony rok szkolny 2022/2023 w I LO im. B. Krzywoustego obfitował w nowości: nowa dyrekcja, nowa formuła egzaminu maturalnego, nowe wydarzenia kulturalno-oświatowe, np. Festiwal Nauki i Sztuki, Gala Ucznia Zdolnego. Nowe zostało oswojone.

Zwieńczeniem efektywnej współpracy całej społeczności szkolnej była uroczystość zakończenia roku szkolnego, w trakcie której aż 136 uczniów otrzymało wyróżnienie za bardzo dobre wyniki w nauce. Starosta Nakielski –  Pan Tadeusz Sobol ufundował stypendia za wybitne osiągnięcia dla Agnieszki Bali, Marcina Kotewy, Bartosza Odora i Tymoteusza Sobczaka. Wzruszającym momentem było pożegnanie ks. Igora Wichrowskiego, dla którego Samorząd Szkolny przygotował specjalnie zredagowany wiersz, a uczennice Amelia Kubińska, Ania Marosz, Amelia Jaskólska i Wiktoria Pinkowska wykonały utwór muzyczny ze specjalnym przesłaniem.

Wakacje niech będą dla wszystkich czasem relaksu, odprężenia, możliwością rozkoszowania się pięknem świata i obcowania z ciekawymi ludźmi.